Online marketing

Marketing je důležitý i na internetu

Vždy je důležité vědět, jaké jsou vaše cíle, co přesně nabízíte, jaké jsou vaše konkurenční výhody, nebo, kdo a kde jsou vaši zákazníci, jen tak můžete dělat správné kroky při propagaci své firmy ať už na internetu, nebo mimo něj.

Nástroje online marketingu

  • webové stránky – základní prezentací vašich služeb, nebo produktů na internetu jsou dnes webové stránky, vytvořené tak, aby je ve vyhledávači na internetu našel váš potenciální zákazník, k tomu přispívá SEO optimalizace pro vyhledávače, aby na nich našel jednoduše to co hledá, je otázkou tvorby stránek a copywritingu. Jakým způsobem vypadá a prezentuje se nabídka služeb, nebo produktů, je pak otázkou marketingové strategie.
  • reklama na internetu – reklama na internetu je pochopitelně dalším základním prvkem  online marketingu, její výhody jsou nesporně kontrola nákladů, možnost sledování efektivity a výsledků, rychlá reakce a možnost úprav a rychlý efekt
  • sociální sítě – komunikaci na sociálních dnes přebírají nejčastěji firemní profili na Facebooku, sociální síť je možné využít jak pro prezentaci firmy, komunikaci se zákazníky, nebo zvýšení prodeje, tak z hlediska online marketingu i pro zlepšení optimalizace pro vyhledávače, tak pro reklamní kampaně.
  • zpětné odkazy – pomáhají nejen lepšímu umístění stránek ve vyhledávačích, důležitý vliv mají také na to jakým způsobem je vaše stránka vnímána na internetu a v neposlední řadě mohou přivézt zákazníka skutečného zákazníka z prostředí internetu

Marketing na internetu

Navrhneme marketingovou strategii vaší komunikace na internetu, vytvoříme úspěšnou webovou prezentaci, vymyslíme fungující reklamní kampaně,  pomůžeme najít a oslovit zákazníky.

Chcete uspět na internetu? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám +420 607 408 732 , pošlete email info@ceskawebova.cz , nebo využijte kontaktní formulář , obratem se vám ozveme, doladíme detaily a pustíme se do toho.

[ninja_forms id=1]