PPC REKLAMA

PPC reklama je nejrychlejší a nejefektivnější způsob reklamy na internetu.

PPC,  je typ internetové reklamy, která se zobrazí  ve vyhledávači na základě definovaných klíčových slov, ve chvíli, kdy uživatel internetu při hledání zadá tato klíčová slova. Inzerent platí za reklamu, až ve chvíli kdy na reklamu někdo klikne, z toho pochází i její název PPC (pay per click), platba za klik.  Výhody tohoto typu reklamy jsou okamžité výsledky, které je možno měřit a naprostá kontrola nákladů. Při správném nastavení se PPC reklama zobrazí těm, kdo skutečně hledají danou službu nebo produkt. Podobný typ reklamy je možné využít i na sociálních sítích.

Cílení PPC reklamy

Reklama se zobrazuje pouze těm uživatelům, kteří zadali do vyhledávače dotaz, který koresponduje s nastavením klíčových slov ve vašem nastavení PPC reklamy, můžete tak reklamu cílit na lidi, kteří hledají vaší službu nebo produkt.

Flexibilita PPC reklamy

Umožňuje reagovat na aktuální situace, nebo zastavit PPC kampaně s menším efektem a přesunout rozpočet na ty které jsou efektivnější, to vše v reálném čase.

Kontrola nákladů PPC reklamy

Platíte pouze za kliknutí na reklamu, výši ceny za proklik, stejně jako denní, nebo dlouhodobý rozpočet, si určujete sami, máte tak veškeré investice do PPC reklamy pod naprostou kontrolou.

Měření výsledků PPC reklamy

PPC reklama je jednoduše měřitelná, můžete tak sledovat efektivnost jednotlivých reklam a upravovat je podle výsledků a využít investované náklady efektivně.

Návrh PPC reklamy

Mezi ostatními inzeráty je důležité vyniknout, odlišit se, a to nejenom vhodným nastavením samotného textu inzerátu, což je otázkou copywritingu, ale i vaší konkurenční výhodou, jejíž definice je úkolem marketingové strategie.

Nastavení PPC reklamy

Správně nastavená PPC reklama se zobrazuje těm uživatelům z vaší cílové skupiny, kteří hledají přesně to co nabízíte.

Správa PPC kampaní

Pro nejlepší výsledky reklamních kampaní na internetu je potřeba je sledovat a podle průběžně vyhodnocených informací a výsledků upravovat její nastavení.

Kompletní PPC reklamní kampaň

Definujeme vaší cílovou skupinu, navrhneme vhodné kanály PPC reklamy a klíčová slova, a doporučíme rozpočet kampaně. Vymyslíme poutavé a funkční texty či grafiku. Nastavíme a postaráme se o dlouhodobou  správu PPC kampaní, tak aby přinášely požadovaný efekt a maximální výsledky.

Chcete úspěšnou PPC reklamu? Ozvěte se!

Zavolejte nám +420 607 408 732 , pošlete email info@ceskawebova.cz , nebo využijte kontaktní formulář, obratem se vám ozveme, doladíme detaily a pustíme se do toho.

[ninja_forms id=1]