Sociální sítě

Správa sociálních sítí

Buďte tam, kde jsou vaši zákazníci. Sociální sítě je možné využít k budování značky, vztahu se zákazníky, v reklamních kampaních i podpoře prodeje. Vytvoříme firemní profil na Facebooku, případně na dalších sociálních sítích a postaráme se o jeho správu, komunikaci s fanoušky, nebo reklamní kampaně.

Vytvoření firemního profilu na Facebooku

Nastavení firemních profilů má svoje specifika, je nutné nastavit firemní údaje, správce, role, účty, včetně úvodních a profilových fotek, nebo grafiky, tak aby vše korespondovalo s ostatní firemní komunikací a zároveň vše splňovalo pravidla konkrétní sociální sítě.

Správa firemního profilu na Faceboku

Profesionální a dlouhodobá správu firemního profilu, pomocí vhodné komunikace zlepšuje vztah se zákazníky, buduje zapamatovatelnost značky, získává zpětnou vazbu, zvyšuje návštěvnost stránek, nebo zlepšuje prodej produktů nebo služeb.

Reklama na sociálních sítích

Reklama na sociálních sítích je jednou z forem PPC reklamy. Reklamní kampaně na sociálních sítích mohou přinést více fanoušků na váš profil, zvýšit návštěvnost vašich webových stránek, nebo rovnou zvýšit prodej vašich výrobků, či služeb.

Chcete nastavit a spravovat komunikaci na Facebooku

Zavolejte nám +420 607 408 732, pošlete email info@ceskawebova.cz , nebo využijte kontaktní formulář, obratem se vám ozveme, doladíme detaily a pustíme se do toho.