Web copywriting

Web copywriting

Web copywriting, chcete-li texty na webových stránkách nebo v online reklamách mají svá specifika. Nejde totiž jen o předání informace, ale hlavně o vytvoření emocí, zájmu, přesvědčení k akci, lepší zapamatovatelnost, nebo o specifickou strukturu textu a použití klíčových slov.

Název domény

Název domény, je zdánlivě nedůležitý, ale opak je pravdou, určitě nechcete, aby si zákazníci pletli váš výrobek, nebo webové stránky s konkurencí, ale aby si vždy jednoduše vybavili právě ty vaše.

Texty na webové stránky

Texty na webových stránkách mají svoje specifika, ať už jde o způsob jejich čtení, nebo o důležitost struktury textu vzhledem k optimalizaci pro vyhledávače.  Texty na stránkám vám mohu pomoci dostat se výše ve výsledcích vyhledávání.

Texty pro eshop

Texty na e-shop nemusí mít čistě informační charakter, o to více pak mohou zaujmout klienty a přesvědčit je k nákupu vašeho zboží nebo služby, úprava textů vzhledem SEO, může zlepšit vaší pozici ve vyhledávačích.

Chcete profesionální texty, které fungují. 

Zavolejte nám +420 602 836 031 , pošlete email info@ceskawebova.cz , nebo využijte kontaktní formulář, obratem se vám ozveme, doladíme detaily a pustíme se do toho.

 

Hvězdička * označuje pole která je nutné vyplnit