Zvýšení návštěvnosti

Zvýšení návštěvnosti stránek

Většina návštěvníků a potenciálních zákazníků přichází na vaše stránky přes internetové vyhledávače Google a Seznam, základem jak zvýšit návštěvnost stránek, je dobrá dohledatelnost a zlepšení pozice ve vyhledávačích, to je úkolem SEO - optimalizace pro vyhledávače.

kladní prvky optimalizace webu jsou kvalitní obsah, správné technické nastavení stránky a vhodné zpětné odkazy.


Technické nastavení stránek

Vyhledávače sleduji nejen obsah, ale i technické prvky webu, správné technické nastavení webových stránek tak ovlivňuje jejich pozici ve výsledcích vyhledávání a při správném nastavení zvyšuje návštěvnost stránek.

Web copywriting

Kvalitní obsah je základním prvkem pro zvýšení návštěvnosti webových stránek, texty na stránkách musí být zajímavé nejen pro návštěvníky, ale i pro vyhledávače.
Vhodná klíčová slova a způsob jejich použití, přispívají ke zvýšení pozice ve vyhledávačích.

Zpětné odkazy

Veškeré odkazy na vaše stránky na internetu jsou dalším významným faktorem, který zlepšuje pozici stránek ve vyhledávačích. U zpětných odkazů je důležitější kvalita než jejich počet.
Kvalitní zpětné odkazy vznikají spontánně, je však možné některé druhy zpětných odkazů vytvářet.

Okamžité zvýšení návštěvnosti

Okamžité zvýšení návštěvnosti je možné pomocí PPC reklamy, ta je však placená za každé kliknutí na vaší reklamu. Optimalizace stránek je dlouhodobou záležitostí a náklady na ní se vrátí trvalejším a dlouhodobým efektem. V poslední době však většina lidí při vyhledávání reklamní výsledky přeskakuje.

Chcete zvýšit návštěvnost stránek

Zavolejte nám +420 602 836 031, pošlete email info@ceskawebova.cz , nebo využijte kontaktní formulář, obratem se vám ozveme, doladíme detaily a pustíme se do toho.

 

[ninja_forms id=2]